Whiteparroti tooted on mõeldud selleks, et saaksid neid ise värvida ja täiendada, kuid loomulikult võid neid ka niisama kasutada. Anna meile teada, kui soovid midagi, mis oleks juba värviline— seda annab korraldada.

Hetkel on valikus 6 erinevat mustrit, kuid töötame juba uute kallal ja loodame, et peatselt on meil midagi pakkuda ka pere kõige pisematele. 

Toodete pildid, mõõdud ja hinnad leiad kategooriate alt. Kui sul on tootevaliku osas ettepanekuid või oled huvitatud eritellimusest, siis võta meiega julgelt ühendust. Oleme alati uute ideede otsingul!

Värvimiseks läheb sul vaja tekstiilimarkerid, mis näeva välja ja toimivad nagu tavalised vildikad, aga on mõeldud kanga värvimiseks ja sellele joonistamiseks.  Markerid on saadaval enamikes kunstitarvete kauplustes üle Eesti ja nüüd on võimalik neid ka siit tellida.

Tooteid tuleb pärast markerite kasutamist mitu minutit triikida, siis ei tule värvid pesus maha. Pesta võib nii käsitsi kui masinaga kuni 60 kraadi juures.

Kõik tooted on õmmeldud puuvillasest või linasest kangast ja käsitsi siiditrükitud, seega ükski toode pole teisega päris identne. Samuti võivad mõõdud pisut erineda.        

Head värvimist!